Upozornenia smerujúce k tomu, aby sme v teplých mesiacoch nenechávali deti v autách samé, zrejme niektorí rodičia stále ignorujú. Inak by sa nestávali prípady, ako je tento. Hoci mal chlapček napokon šťastie, jeho matka ostala i tak nahnevaná. Neuveríte prečo!

Žena z anglického mesta Saffron Walden si zrejme povedala, že počas krátkej chvíle, kedy bude v obchode, ju zatiaľ 1,5-ročný synček môže počkať v aute. Nakoniec si však mamička nakupovanie prdĺžila na vyše hodiny a keby nezasiahli cudzí ľudia, chlapček už medzi živými byť nemusel.

Keď okoloidúci zazreli, ako v zamknutom vozidle srdcervúco plače malé dieťatko, okamžite kontaktovali políciu. Záchranári ale mohli batoľa vyslobodiť len tak, že rozbili okno, nakoľko sa im rodičov nájsť nepodarilo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Podľa slov svedkyne Cheryl pálilo v tú chvíľu nesmierne silné slnko – pri predstave, ako musel chlapec trpieť, jej vraj bolo do plaču. Najviac ju však zarazila reakcia samotnej matky po tom, čo sa vrátila k svojmu vozidlu. Viac ako to, či je jej synček v poriadku, ju totiž trápilo poškodené sklo. Naozaj smutné…

Zdroj: bbc.com | Foto: depositphotos.com