Znie to priam neuveriteľne, ale Pretty Woman, jeden z najromantickejších filmov všetkých čias, sa natáčal už pred viac ako štvrťstoročím! Pred pár týždňami sa hlavní predstavitelia tejto kultovej snímky po rokoch opäť stretli a spoločné fotky Richarda Gerea a Julie Roberts dokazujú, že aj medzi hercami môže vzniknúť silné a úprimné priateľstvo. :) 

Už počas nakrúcania tohto legendárneho filmu o bohatom Edwardovi a prostitútke Vivian, ktorí sa do seba zamilujú, sa pošuškávalo, že Richard Gere a Julia Roberts majú k sebe veľmi blízko. Či už ich vzťah spočíval len v silnom priateľstve alebo tam bolo aj niečo viac, to ani jeden z prominentnej hereckej dvojice nikdy neprezradil. Ich vzájomnú náklonnosť však nepoznačili ani roky a fotky, ktoré Julia zverejnila na svojom Instagramovom profile, to jednoznačne dokazujú. Tiež máte slabosť pre tento kultový slaďák? :)

Herci z Pretty Woman po 25 rokoch Herci z Pretty Woman po 25 rokoch

Foto: Instagram.com, Tumblr.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)