Telenovela Divoký anjel bola azda jednou z najsledovanejších telenoviel vysielaných na Slovensku. Z práce alebo zo školy sme sa ponáhľali ihneď domov, len aby sme stihli nové príbehy, konflikty a bozky medzi hlavnými postavami. Ako dnes vyzerajú hlavní predstavitelia Natalia Oreiro a Facundo Arana? 

Prvá klapka telenovely Divoký anjel padla už v roku 1998. Neuveriteľné, ako ten čas letí, však? Seriálová Milagros a jej veľká láska Ivo Di Carlo si získali srdcia miliónov ľudí všetkých vekových kategórii. Aj keď Natalia Oreiro a Facundo Arana netvorili v reálnom živote nikdy partnerský pár, dodnes sú veľmi dobrí priatelia. Len nedávno sa spoločne objavili na premiére filmu Gilda, kde Natalia stvárnila hlavnú rolu. Film hovorí o živote slávnej argentínskej speváčky Gildy, ktorá tragicky zahynula v roku 1996 pri zrážke mikrobusu. Pre Nataliu ide o veľkú česť a poctu, pretože Gildu obdivovala, dokonca aj ako Milagros v telenovele Divoký anjel. Facundo s Nataliou vyzerajú stále výborne a stále by im to spolu veľmi pristalo. Možno raz… :-)

 

 

#NataliaOreiro #facundoarana

A post shared by Natalia Oreiro (@nataliaoreirogreece) on

 

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.