Na svete žije len málo ľudí, ktorí by nepoznali kultovú snímku s názvom Nekonečný príbeh. Pri pomyslení na rozprávkové sci-fi plné špeciálnych efektov sa okamžite divákom v mysli vybaví nezabudnuteľný soundtrack či mladí predstavitelia bojovníka Atreya a očarujúcej kráľovnej fantazijnej ríše. Práve tieto dve herecké hviezdy sa nedávno stretli a po rokoch si spoločne zapózovali.

Umelcov Noaha Hathawaya a Tami Stronach spája jediné – obaja sa ešte v detskom veku stali na tú dobu zrejme najslávnejšími detskými hviezdami na svete. Dnes by ste už 48-ročného muža a jeho o rok mladšiu kolegyňu s najväčšou pravdepodobnosťou nespoznali a pri pohľade na ich tváre by len málokto tušil, že práve oni boli súčasťou kultového filmu.

nekonečný príbeh herci

Príbeh odvážneho bojovníka, túžiaceho zachrániť umierajúcu ríšu fantázie, zaujal milióny divákov. Vydarený počin sa dodnes teší veľkej obľube a z času na čas sa objavuje na televíznych obrazovkách.

Hlavní hrdinovia Nekonečného príbehu sa nedávno zišli v rámci akcie Wintercon, umožňujúcej osobné stretnutie fanúšikov s ich idolmi zo sci-fi filmov. Je jasné, že 35 rokov sa poriadne odzrkadlí na vzhľade každého človeka, a ani známi herci nie sú výnimkou. Noah a Tami napriek tomu, že už majú krátko pred 50-tkou, stále pôsobia ako veselé osôbky plné energie a entuziazmu. Pozrite sa, ako dnes vyzerajú hlavné postavy z legendárnej snímky.

Herec Noah Hathaway a herečka Tami Stronach dnes

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/nerdnook, la_cuarta_pared, geeklevelasian