Úspešná herečka, ktorá svoju kariéru odštartovala v známom seriáli Tie roky sedemdesiate, čoskoro vymení svoju prácu za materské povinnosti. So svojim snúbencom totižto očakávajú svojho prvého potomka.

Laura Prepon si zahrala v spomínanej snímke ryšavú stredoškoláčku Donnu, ktorá spolu so svojimi najbližšími priateľmi čelila rôznym problémom počas dospievania. Do partie tínedžerov patrila aj ukrajinská kráska Mila Kunis a jej súčasný manžel Ashton Kutcher či Wilmer Valderrama, bývalý priateľ Demi Lovato. Humorný seriál z 90. rokov s originálnou myšlienkou patrí aj v súčasnosti medzi tie najlepšie diela. Laura však po jeho skončení nezavesila svoju kariéru na klinec a stále patrí medzi žiadané a obsadzované herečky.

Laura sa len koncom minulého roka zasnúbila so svojim partnerom Benom Fosterom, ktorý sa taktiež pohybuje v svete šoubiznisu. Dlho však netrvalo a zaľúbená dvojica má ďalší veľký dôvod na radosť. Po oznámení radostnej správy bude musieť 36-ročná herečka už čoskoro odložiť natáčanie úspešného seriálu Orange Is The New Black, v ktorom v súčasnosti hviezdi.

Po speváčke Ciare či televíznej hviezde Kourtney Kardashian sa svetový šoubiznis tento rok opäť rozrastie o ďalšie prominentné bábätko.

Foto: giphy.com | Zdroj: usmagazine.com