39-ročný svetoznámy idol žien to napriek hriešne atraktívnemu vzhľadu a vymakanému telu s opačným pohlavím vôbec nemá ľahké. Po tom, ako musel pred necelými dvomi rokmi čeliť rozvodu s dlhoročnou partnerkou, sa zamiloval do slávnej speváčky. Aj tomuto vzťahu napokon koncom minulého roka zazvonil umieráčik, no nie nadlho!

Channing Tatum a Jenna Dewan tvorili kedysi dokonalý manželský pár, spečatený narodením dcérky Everly. Tisíckam fanúšikov tak padla sánka po ohlásení rozvodu, ku ktorému došlo v roku 2018. Príťažlivý herec však dlho nesmútil, keďže krátko nato našiel nové šťastie v náručí speváčky Jessie J.

Channing Tatum Jessie J

Niekoľko mesiacov sa zdalo, že je všetko na skvelej ceste, nakoľko sa hviezdny párik dokonca odhodlal pre vzájomné zdieľanie jednej domácnosti v Británii. O to zarážajúcejšie vyznela správa o náhlom rozchode, kedy si známy filmový svalovec a anglická interpretka dali nečakané zbohom.

V tomto prípade sa však nejednalo o neprekonateľnú krízu, keďže podľa viacerých zahraničných médií si celebrity k sebe cestu predsa len našli. Zdroje z okolia hrdličiek svorne tvrdia, že obaja zaľúbenci potrebovali nejaký čas na to, aby si uvedomili, že bez seba nemôžu fungovať. Ostáva už len veriť, že tentokrát sa ich spoločná púť tak skoro nerozdelí, keďže Channing a Jessie tvoria skutočne podarenú dvojku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jessie J Channing Tatum

Zdroj: globalnews.ca | Foto: Twitter.com