Obľúbený a mimoriadne príťažlivý americký herec Channing Tatum, ktorého si väčšina žien pamätá ako rebelantského striptéra Magic Mikea, na sociálnej sieti fanúšičky parádne potešil. Stačila na to jediná fotka priamo zo sprchy, kde fešák odhalil v plnej kráse svoje svalnaté telo.

39-ročný hollywoodsky herec Channing Tatum bezpochyby patrí medzi najväčšie idoly žien na svete. Svalnatý krásavec si srdcia diváčok získal najmä v úspešných snímkach ako Let´s Dance, Manželský sľub či Magic Mike.

magic mike

Pri pohľade na tvár i vyšportované krivky známeho lámača sŕdc sa podlamujú kolená ženám po celom svete. A práve pre svoje verné obdivovateľky si Channing pripravil fotografiu, z ktorej odpadnete!

Populárny Američan totiž nedávno prehral stávku s priateľkou Jessie J – porazený krásavec tak musel ísť okamžite dohola a v odvážnej póze sa dokonca postavil pred objektív nadšenej speváčky. Následne vznikla oku lahodiaca snímka úplne nahého herca, ktorý pod prúdom tečúcej vody vyzerá ako dokonalý model z erotického časopisu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

channing tatum

Fotografiu nahého Channinga Tatuma v sprche nájdete —TU—

Zdroj: Instagram/channingtatum | Foto: Instagram/Channingtatum, magicmikelive, wallpapercave.com