Tom Hanks je známy svojim priateľským a ľudským prístupom. Nemá problém sa so svojimi fanúšikmi kedykoľvek odfotiť alebo im dať autogram. Keď sa jedného dňa prechádzal po newyorskom Central Parku, prekvapil nič netušiaci novomanželský pár.

Na svoj svadobný deň manželia Elisabeth a Ryan nikdy nezabudnú. Keď v Central Parku s fotografkou fotili svadobné fotografie, odrazu sa pri nich objavila  filmová hviezda. Hoci sa osobne nepoznali, Tom Hanks k ním pristúpil, zagratuloval im k sobášu, poprial veľa šťastia a urobil si s nimi selfiečko, ktoré zverejnil aj na svojom instagramovom profile.

Elizabeth and Ryan! Congrats and blessings! Hanx.

A post shared by Tom Hanks (@tomhanks) on

Hollywoodska hviezda svoju nečakanú gratuláciu neurobila prvýkrát. Keď v roku 1992 natáčal Forresta Gumpa, príjemne prekvapil nevestu z Južnej Karolíny. Pri vstupe do kostola k nej pristúpil a povedal: “Ahoj som Tom Hanks a chcem vám popriať, nech sa darí”! Ten teda vie, ako ten najkrajší deň urobiť ešte krajším 😊.

Foto: Instagram, YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.