Megaúspešný herec, láska Hollywoodu a ženských sŕdc, bojovník za našu matku Zem a ochranca životného prostredia, jednoducho chlap s veľkým „CH“ Leonardo DiCaprio, veru, hviezdnymi maniermi rozhodne netrpí. To, čo na seba totiž dokázal zavesiť, u vás určite vyvolá sympatie alebo vás to prinajmenšom pobaví! :)

Americký herec Leonardo Dicaprio je iný ako väčšina jeho kolegov z brandže. Hviezdnymi maniermi očividne netrpí (aj keď má na to plné právo), a to ho robí v očiach fanúšikov ešte sympatickejším. Bulvárni fotografi si na Lea opäť posvietili a tentokrát ho „cvakli“ v pohodlnom ošatení, ako si užíva deň s priateľmi na Manhattane. Pozornosť verejnosti však vzbudil jeho módny doplnok!

Igelitka od Armaniho? :D

U herca svetového kalibru by ste možno očakávali značkové doplnky, ktorých suma sa šplhá do nebies. Prekvapenie! Milý Leo si o nohavice uviazal obyčajnú igelitku, ktorá u nás nestojí viac ako 10 centov! Ktovie, možno však igelitka iba „klame telom“ a bude súčasťou novej kolekcie od Armaniho. :D Leo, palec hore, si pán! :)

DiCaprio s igelitkou.

Zdroj: tvnoviny.sk, Twitter | Foto: Twitter, wallpapercave.com