Andrea Verešová je jednou z najkrajších žien slovenského šoubiznisu a jednou z najúspešnejších modeliek spod Tatier. Okrem toho má však 36-ročná bruneta aj záľubu z úplne iného súdka než je modeling. Práve tento koníček má stáť za jej blížiacim sa koncom v modelingu!

Úspešná slovenská modelka promovala ešte v roku 2007 na Západočeskej univerzite v Plzni, kde vyštudovala odbor právo. Už pred rokom sa Andrea vyjadrila, že má právo veľmi rada a chcela by sa mu v budúcnosti naplno venovať. Teraz sa zdá, že je slová sa stávajú skutočnosťou, pretože podľa jej vlastných slov mala Andrea v pláne skoncovať s kariérou modelky v momente, keď jej deti trošku povyrastú a to sa už stalo. Jej dcéra Vanessa má 9 a jej syn Daniel už 7 rokov. Je preto viac než možné, že Verešová sa už onedlho skutočne presunie z predvádzacích mól do právnickej kancelárie.

Andrea Verešová koniec s modelingom

Ak sa 36-ročná Slovenka naozaj rozhodne v blízkej dobe vymeniť modeling za právo, prajeme jej v novej kariére minimálne toľko úspechov, koľko ich dosiahla doteraz ako modelka. :)

Zdroj: Topky.sk | Foto: Facebook.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)