Jedna z najvyťaženejších herečiek Hollywoodu posledných rokov, Scarlett Johansson, nedávno zverejnila tajomstvo svojej vynikajúcej formy a kondície. Scarlett v posledných rokoch nakrúca prevažne akčné filmy (Captain America, Avengers) a vo väčšine z nich absolvovala aj tie najťažšie adrenalínové kúsky sama. Ako to robí, že je stále v takej skvelej forme?

Scarlett je veľkou fanúšičkou tzv. kruhového tréningu, ktorý preslávil fitness tréner Michael Achberger. U slávnej herečky sa kruhový tréning skladal z behania po schodoch, cvičenia s činkami, medicimbalom a z TRX cvičenia. Pred každým akčným filmom si herečka dávala záležať na drepoch, ktoré jej pomáhali posilniť a tvarovať nohy.

 

Herečka však nie je vo výbornej forme len vďaka cvičeniu, ale taktiež vďaka strave. Počas nakrúcania filmov dodržiava prísnu diétu, ktorá zahŕňa veľa bielkovín, ovocia a zeleniny. Na raňajky si dávala ovsenú kašu s ovocím a na obed väčšinou morčací šalát s olivovým olejom. Večera Scarlett Johansson pozostávala najmä z dusených rýb a zeleniny. Sama neskôr priznala, že táto diéta pre ňu bola ťažká najmä z jedného dôvodu. Mala veľký problém odolať svojmu najväčšiemu pokušeniu, ktorým sú pre ňu syry.

Scarlett pri natáčaní filmu Iron Man 2

Video: YouTube | Foto: Instagram, wallpaperswide.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)