Americká herečka Heather Locklear(55) vždy dokázala zaujať svojou krásou a eleganciou. No zdá sa, že hviezda seriálu Melrose Place začína pomaly zhasínať. Dôvodom môže byť aj závislosť na liekoch a alkohole, ktorá ju opäť dostala na odvykačku!

Heather sa mala zrútiť počas vianočných sviatkov, kedy bola pod vplyvom liekov, ktoré zapíjala alkoholom. Portál RadarOnline.com informoval, že herečka bola na tom tak psychicky zle, že ju prijali v zariadení Cliffside Malibu Rehab Center.

Pracovníci pre portál uviedli, že seriálová Amanda bola pri prijatí opitá, nadrogovaná, plakala a kričala na každého, kto sa jej dotkol. Fyzicky aj psychicky bola na tom veľmi zle a okamžite podstúpila detox.

Hviezda 90. rokov bojuje so svojou závislosťou dlhé roky. Potvrdzuje to aj fakt, že sa lieči už piatykrát! Ešte počas leta minulého roka bolo jej blízkym jasné, že sa s herečkou niečo deje. Na verejnosti sa objavila s opuchnutou tvárou a odretým nosom. Vtedy sa predpokladalo, že podstúpila plastickú operáciu, no je možné, že jej výzor zmenila práve nekontrolovateľná závislosť.

Zdroj: Radaronline.com | Foto: Facebook, wallpapersdsc.net