Kedysi hviezda dievčenských sŕdc, dnes chlapík, ktorý svojim hlasom očarí každú ženu. Zayn Malik sa spolu s Taylor Swift minulý rok postaral o titulný singel k filmu 50 odtieňov temnoty a odvtedy sa celkom vymanil zo škatuľky sladkého chlapca z One Direction. Krásavec v súčasnosti tvorí pár so supermodelkou Gigi Hadid a obaja spolu vyzerajú skutočne šťastne. Napriek tomu, že jeho telo zdobí už nejedno tetovanie, neuveríte, čo si dal tento krásavec nakresliť tentokrát!

Zayn Malik je okrem celkom slušnej hudobnej tvorby známy aj svojou slabosťou pre tetovania. V minulosti, kedy tvoril tento tmavovlasý hriešnik pár so speváčkou Perrie Edwards z britskej kapely Little Mix, si nechal vytetovať bábiku, ktorá pripomínala práve jeho exsnúbenicu. Keďže im však vzťah stroskotal, veľmi ľutoval, čo urobil a obrázok si nechal prerobiť.

Chalanisko sa však z minulosti zrejme príliš nepoučil a tento raz si nechal vykérovať na hrudník oči svojej súčasnej lásky Gigi. Aj keď zrejme netuší, či spolu ostanú až na veky vekov, týmto ,,romantickým gestom” jej dokazuje svoji neoblomné city. Pravdou však ostáva, že obaja sú príliš mladí a majú celý život pred sebou. Ale človek nikdy nevie. :P

Nový prírastok do rodiny

Zdroj: Instagram / bodyceleb.com, YouTube