Mladučká herečka z markizáckeho seriálu Oteckovia si za posledný rok len na Instagrame získala priazeň tisícok sledovateľov. Práve tých čerstvá 18-tka nedávno prekvapila odvážnymi snímkami zobrazujúcimi veselé letné radovánky – Zuzka Kraváriková predviedla telo modelky!

Je mladá, talentovaná a krásna – reč je o vychádzajúcej hviezde Zuzane Kravárikovej, ktorej sláva vďaka účinkovaniu v obľúbenom rodinnom programe stúpla do výšin. Mladí herci z Oteckov sa v uplynulom období tešia obrovskej popularite a ani tmavovláska nie je výnimkou.

zuzana kravarikova

Seriálová Dorka už i na televíznych obrazovkách divákom dokázala, že s pikantnejšími pózami problém nemá, a to najmä vtedy, keď sa stala súčasťou nečakanej intímnej scény s kolegom Oliverom Oswaldom. Počas letnej prestávky si ale kráska užíva slnečné lúče naplno a s fanúšikmi sa neváha podeliť aj o zábery bez šiat.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana sa pochválila fotkami z exotickej rodinnej dovolenky v Egypte či z bazénovej párty s kamarátkami. Ľuďom tak do očí určite udrela jediná vec – sympatická herečka sa môže pochváliť štíhlymi krivkami a postavičkou, za akú by sa žiadna čerstvá dospeláčka hanbiť nemusela. Niet sa preto čomu diviť, ak sa tmavovláska odvážnejším foteniam nevyhýba!

Zábery Zuzany v bikinách nájdete —TU—

Zuzana Kraváriková

Zdroj/Foto: Instagram/zuzana_kravarikova