Filmové snímky o Harrym Potterovi si zamilovalo mnoho ľudí po celom svete a byť jeho filmovou súčasťou sa podarilo len vyvoleným. Medzi nich patrí aj Stan Ianevski, ktorý sa síce blysol len v jednej časti, no garantujeme vám, že v súčasnosti by ste ho už rozhodne nespoznali.

Rodený Bulhar sa objavil v časti menom Ohnivá čaša, ktorá sa do sveta dostala v roku 2005. Vo štvrtom pokračovaní ságy Harry Potter si zahral mladého sympatického Viktora Kruma, ktorý opantal svojim vzhľadom mnoho dievčat zo školy, a dokonca aj samotnú Hermionu. Práve tá mala tú česť byť jeho doprovodom na ples, na ktorom im to spolu neskutočne pristalo.

Od natáčania filmu ubehlo už skoro dvanásť rokov a za ten čas sa hercov vzhľad radikálne zmenil. V súčasnosti je zo Stana úplne iný človek, ktorého by na ulici nespoznal azda už nikto. Už počas príprav filmu bol na svoj vek skutočne mužný, no v súčasnosti je jeho telo omnoho svalnatejšie. Svoje krátke tmavé vlasy vymenil za dlhú hrivu a jemné strnisko za poriadnu bradu. 31-ročná hviezda z úspešného čarodejníckeho filmu tak za posledné roky prešla naozaj neuveriteľnou transformáciou, ku ktorej mu zaiste dopomohli aj početné neprehliadnuteľné tetovania.

Stan a jeho súčasný vzhľad

Foto: Instagram, YouTube giphy.com | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.