Na tomto svete existuje len veľmi málo ľudí, ktorým by čarodejnícka sága o Harrym Potterovi do istej miery neovplyvnila život. Príbehy obľúbených postáv z Rockfortu sa natáčali dlhé roky, pričom mnohí herci sa za ten čas poriadne zmenili. Jeden z nich však, bohužiaľ, bojuje s podlomeným zdravím. 

Robbie Coltran stvárnil v legendárnom filme Harry Potter dobre známeho hájnika Rubeusa Hagrida. Vďaka veľmi blízkemu vzťahu s hlavným hrdinom a jeho najlepšími kamarátmi sa zaradil medzi najvýraznejšie postavy celého deja. V súkromí však 68-ročný škótsky herec momentálne čelí silným zdravotných ťažkostiam.

robbie coltrane

Správca rockfortských lesov totiž v súkromnom živote dlhé roky bojuje s nadváhou, v dôsledku ktorej jeho telo oslabuje osteoartritída. Doktor slávneho umelca údajne dlhodobo varoval, že ak sa mu nepodarí zhodiť niekoľko desiatok prebytočných kíl, môže sa to na zdravotnom stave veľmi nepriaznivo odzrkadliť.

Ako informuje zahraničný denník Dailymail, hrozby lekárov sa napokon naplnili. Filmového Hagrida tak pretrvávajúce problémy s kolenami dostali až na invalidný vozík, na ktorom sa momentálne musí ukazovať aj v spoločnosti.

robbie coltrane

„Už nedokáže chodiť bez pomoci a kým čaká na špeciálny chirurgický zákrok v Amerike, ktorý mu má napraviť kĺby, dostal invalidný vozík. Je to pre neho mimoriadne frustrujúce, ale skutočne dúfa, že sa po operácii znovu postaví na nohy,“ prezradil anonymný zdroj z blízkeho okolia Robbieho Coltrana.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

hagrid

Zdroj: Dailymail | Foto: Instagram/#Robbiecoltrane