Neznámi aj slávni, chudobní aj bohatí, staršie aj mladšie ročníky… Nový koronavírus zasahuje napriek najrôznejším konšpiračným teóriám do životov všetkých vrstiev obyvateľstva na celom svete. Nevyhol sa ani hviezde kolumbijskej telenovely Skrytá vášeň Danne Garcíi (42), ktorá zverejnila správu o pozitívnom teste pred viac ako mesiacom. Horšie je, že ani po toľkom čase sa jej stav nezlepšil – ba práve naopak.

Kým Tom Hanks a Rita Wilson – prvý známy celebritný pár s COVID-19 – odišli po mesiaci liečby v Austrálii domov so statusom ZDRAVÍ, krásna Danna García nemala ani zďaleka také šťastie. Hoci spočiatku hlásila len veľmi jemné príznaky a zostávala pozitívne naladená, časom sa jej stav prudko zhoršil.

juan a norma skryta vašen

Prvý týždeň bol u predstaviteľky Normy zo Skrytej vášne pomerne jednoduchý – zostávala v karanténe, liečila sa doma a oprávnene sa domnievala, že už čoskoro bude v poriadku. Potom ale nastalo peklo. Obrovské bolesti hlavy, vysoké horúčky a neutíchajúci tlak na hrudi napokon dostal Dannu až do nemocnice, kde ju okamžite hospitalizovali.

Po viac ako 30-tich dňoch od prvého pozitívneho výsledku lekári skúsili herečku otestovať znova a dúfali v zmenu, rovnako ako ona však zostali v nepríjemnom šoku. Zúfalá herečka sa so svojimi fanúšikmi spojila cez sociálne siete, aby im oznámila, že COVID-19 má stále v organizme a musí tak pokračovať v boji, až kým neviditeľného nepriateľa neporazí.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/dannagarciao | Foto: Instagram/dannagarciao, somentemariocimarro