V časoch zúriacej epidémie sa rozdiely medzi ľuďmi čoraz viac vytrácajú. Bohatí, chudobní, starí, mladí – všetci sme sa ocitli na jednej lodi snažiac sa poraziť spoločného nepriateľa menom koronavírus. Za rovnaký povraz ťahajú aj svetoznáme celebrity, keďže respiračné ochorenie neobchádza ani slávne osobnosti. Do nie príliš priaznivého zoznamu pacientov sa najnovšie dostala hviezda telenovely Skrytá vášeň.

Romantický seriál Skrytá vášeň sa aj v našich končinách tešil veľkej obľube. V hlavných úlohách sa predstavila herecká dvojica Mario Cimarro a Danna García, stvárňujúca sympatických zaľúbencov Juana a Normu.

juan a norma skryta vašen

Práve jedna z dvoch spomínaných hviezd sa aktuálne nachádza v povinnej karanténe, keďže testy na vírus Covid-19 boli v tomto prípade vyhodnotené ako pozitívne. Atraktívna kolumbijská herečka a speváčka Danna Garcíová informovala fanúšikov o svojom zdravotnom stave prostredníctvom sociálnej siete, kde úprimne priblížila skutočnú situáciu.

,,Som v izolácii, mám koronavírus, moje príznaky sú však, našťastie, mierne. Som v poriadku a izolovaná. Vyhýbam sa kontaktu s ľuďmi. Zostávam v šoku, keď vidím ľudí v baroch a na diskotékach. Je to vážne, vyhýbajte sa kontaktu,“ 42-ročná kráska na Twitteri prezradila, že povinnú karanténu absolvuje s rodinou v Mexiku a zároveň apeluje na ľudí, aby aktuálne dianie vo svete nebrali na ľahkú váhu, pretože v tejto chvíli sa už môže nakaziť naozaj ktokoľvek.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

norma skryta vasen

Zdroj: Twitter, Instagram/despiertamerica | Foto: Instagram/dannagarciao, pasiondegavilanesargentina, Pixabay.com