Pri príležitosti nedávneho Dňa otcov sa hviezda seriálu Pretty Little Liars (na Slovensku ako Roztomilé mrchy) rozhodla na svojom Instagrame zverejniť dojemný odkaz: „Naučil si ma mať dušu. Ľúbim Ťa, ocko.“ Fanúšikov však oveľa viac ako slová lásky a obdivu zaujal komentár, ktorý neskôr adresovala svojmu štylistovi.

Fotku, ktorá vznikla pred niekoľkými rokmi, komentovala slovami: „Uf, bola som taká tučná.“ Reakcia na seba nenechala dlho čakať. Objavilo sa množstvo komentárov, v ktorých sa fanúšikovia nad jej vyjadrením pohoršujú. Chápu to ako veľmi zlý príklad pre milióny dievčat, ktoré seriál s nadšením sledujú a Lucy Hale uznávajú ako svoj veľký vzor. Podľa názoru mnohých, Lucy svojím komentárom vyslala jasný signál, ktorý hovorí: ,,Nikdy nie si dosť štíhla!” V dnešnej dobe, keď na zničenie dievčenského sebavedomia stačí aj oveľa menej, by si mala dávať väčší pozor na svoje poznámky.

Zdroj: elle.com | Foto: Instagram, Wallpapersdsc.net

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Chaela
Nadšená učiteľka a večná študentka... Keď sa oteplí, hľadajte ma v Chorvátsku, kde ešte stále vyberám to správne miesto na letné sídlo, a v zime kdekoľvek, kde robia dobré laté. Ak ma však nájdete s knihou v ruke, radím nerušiť.