Pre celebritu jej formátu je skutočne len veľmi ťažké zakrývať starnutie. Proces prichádzajúci s vekom sa nedá zastaviť a zoomovacie schopnosti terajších paparazzi fotoaparátov za každým rohom veku takisto nepomáhajú. 53-ročná Courteney Cox ten pocit dobre pozná. Herečka, ktorá v legendárnom seriáli Priatelia stvárnila krásnu Monicu Geller, podstúpila množstvo skrášľovacích procedúr, no povedala si dosť. Kedy nastal bod zlomu?

 

Vpichy zo zvyku

V interview pre New Beauty brunetka otvorene rozpráva o tom, ako sa z jednej tvárovej injekcie stali ďalšie a ďalšie, čo prešlo do zvyku: „Nakoniec skončíte s tým, že prídete k lekárovi a ten vám hovorí:´Vyzeráte skvelo, ale tu a tu by to chcelo trošku výplne.“ Po čase jej známi začali rozprávať o doktoroch, ktorí svojim pacientom pomáhajú prirodzenými metódami, no skôr, ako to vedela, injekcie pribúdali. „Neviete si to predstaviť, pretože ten proces je postupný, až kým sa na seba nepozriete a zistíte:´Do kelu, veď to nevyzerá dobre,“ zverila sa v rozhovore.

Courteney Cox uz nechce plastiky

Konečná

V istom okamihu sa jej snažili otvoriť oči aj najbližší a hovorili, že by s estetickými úpravami mala prestať. To bola posledná kvapka a Courteney sa na injekcie nadobro vykašľala. „Tak tvrdo som sa snažila bojovať o svoj mladistvý vzhľad, až som to celé iba zhoršila. Teraz som tak prirodzená, ako len môžem byť.“ ,,Monica“ ďalej vysvetľuje, ako sa všetky plnivá, ktoré má v tvári, postupne rozpúšťajú a očakáva, že jej pleť najbližšie roky „upadne“. Samotná hviezda je s celým nasledujúcim priebehom stotožnená a spokojná. A popravde, aj fanúšikovia si môžu vydýchnuť, že jej umelé zlepšovanie konečne dosiahlo svoju hranicu.

Courteney Cox uz nechce plastiky

Courteney Cox uz nechce plastiky

Courteney Cox uz nechce plastiky

Courteney Cox uz nechce plastiky

Zdroj: popsugar.com | Foto: Instagram