Na svadbu v čase pandémie sa odhodlala pôvabná slovenská herečka a speváčka Romana Dang Vanová, veľmi dobre známa z jojkárskeho seriálu Nový život. Celoživotný sľub vyriekla len krátko pred termínom pôrodu, a to v období prísnych opatrení, no s výsledkom je nadmieru spokojná.

29-ročná rodáčka z Krupiny prežíva veľmi šťastné obdobie. Fanúšikov len prednedávnom informovala o radostnom očakávaní prvého bábätka, za čím nasledovala ďalšia úžasná zvesť.

romana dang van

Romanke sa podarilo vstúpiť do manželského zväzku len mesiac pred príchodom očakávanej dcérky, a to v úzkom kruhu rodiny. Brunetka s vietnamskými koreňmi opatrnosť v období šíriaceho sa koronavírusu v žiadnom prípade podceniť nechcela, avšak dieťatko túži porodiť ako vydatá pani aj v súlade s vietnamskými tradíciami.

,,Trvali sme na tom, aby prišla na svet do kompletnej rodiny. Keďže som vo vysokom štádiu tehotenstva, urobili sme to len v kruhu najbližších – rodičia a svedkovia. Opatrenia nás na veľkú svadbu ani nepustili, opatrnosť je na prvom mieste,” odhalila nám jojkárska seriálová hviezda. Jej mamina nám prezradila, že po skončení zákazov spojených s lockdownom sa família určite zíde s cieľom túto udalosť spätne osláviť.

romana dang van tehotná

Napriek všetkému si nevesta priebeh civilného sobáša pochvaľuje, keďže s bruškom sa na veľké slávnostné ceremónie ani necítila. Tehotenstvo zároveň ovplyvnilo aj výber svadobnej róby. ,,Moje vytúžené šaty som si obliecť kvôli tehotenskému brušku nemohla. Vyberala som si len z toho, z čoho som mohla,” priznala s úsmevom, no prvá manželská snímka jasne naznačuje, že čipkované šatočky jej sadli ako uliate.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Usmievavá tmavovláska sa podelila o romantickú fotku prvého manželského bozku s partnerom Braňom Polákom, s ktorým tvorí pár už dlhé roky. Dvojica taktiež hrdo previedla žiarivé obrúčky, aké odteraz zdobia ich ruky. K radostnej novinke srdečne blahoželáme!

romana dang van svadba

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/Romana.dang.van, Tvjoj