Barboru Očenášovú poznáme zo seriálu Jenny, kde si zahrala postavu s rovnomeným menom. Tento raz ale siahla tínedžerka po hereckej role trošku iného odvaru – a to vo videoklipe, v ktorom sa medzi známymi tvárami slovenskej a českej hudby premenila na nepoznanie. Ide z nej doslova hrôza!

Mladá a sympatická herečka sa dostala na obrazovky televízie Joj ako Jenny, ktorá zvádzala ťažký boj s rakovinou. Vďaka svojmu presvedčivému hereckému výkonu po boku známejšieho Janka Koleníka si ju fanúšikovia seriálu veľmi rýchlo obľúbili.

Hoci sme Barboru Očenáčovú vídali na obrazovkách v úlohe jemnej slečny, v súkromí inklinuje skôr k extravagantnejšiemu štýlu obliekania, o čom často svedčia i jej fotografie na sociálnych sieťach. Možno práve nevšedný imidž vrátane krátkeho účesu oslovil tvorcov nového videoklipu k songu FORMA.

Ryšavé vlasy, výrazné pehy a jediná šošovka stačili na to, aby sa Bára zmenila na nepoznanie. Svoju strašidelnú úlohu vo videu, kde figurujú zvučné raperské mená, ako Rytmus, Pil C, DJ Wich a Paulie Garand, ale sympatická slečna zvládla na jednotku!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: YouTube, Instagram/minbaraxx/novyzivot.jenny/._serial_jenny