Pandémia koronavírusu sa, žiaľ, postarala o množstvo odlúčení či dokonca definitívnych strát blízkych ľudí. Svet sa vyrovnáva so situáciou, na akú nik z nás pripravený nebol, čo sa dotýka ľudí zo všetkých sociálnych vrstiev. Utrpenie neobchádza ani svetoznáme celebrity – svoje o tom vie slávna herečka zo seriálu Priatelia, ktorá milovanú osobu neobjala celé mesiace!

Hollywoodska hviezda Courteney Cox si síce počas kariéry zahrala vo viacerých snímkach, avšak postava poriadkumilovnej Monicy Gellerovej z kultového amerického sitcomu Priatelia jej bezpochyby prischla úplne najviac.

priatelia

A hoci sa matka dospievajúcej teenagerky Coco snaží vždy pôsobiť usmiato a spokojne, aktuálne obdobie jej na radosti nepridáva. Herečka totiž čelí dlhodobému odlúčeniu od milovaného priateľa Johnnyho McDaida, s ktorým tvoria zohratý pár už približne sedem rokov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Keďže známy muzikant uviazol v Londýne a jeho drahá polovička sa nachádza v Los Angeles, súčasná situácia zaľúbencom nedovoľuje dopraviť sa bez problémov za svojou láskou. Courteney sa o trápenie podelila i na sociálnej sieti, odhaľujúc, že dvojica momentálne funguje len prostredníctvom neosobných videohovorov.

,,Už prešlo 133 dní, odkedy sme boli spolu naposledy. Hnusný Covid… Šialene mi chýbaš,” rozcítila sa brunetka, ktorá nemohla s hudobníkom osláviť ani jeho narodeniny, a tak mu popriala všetko najlepšie aspoň prostredníctvom sociálnej siete.

Zdroj: Instagram/courteneycoxofficial | Foto: Instagram/friendsxfacts, courteneycoxofficial