Pred pár dňami oslávila jedna zo slovenských herečiek, ktorým sa dostala pocta účinkovať v najobľúbenejšom seriáli Oteckovia, okrúhlych 30 rokov. Pri tejto príležitosti vytiahla kráska archívny záber z detstva, kedy sa fanúšikom ukázala ako rozkošné dievčatko.

Ak ste hádali, že sa na fotografii nachádza Dominika Kavaschová, môžete si pogratulovať. Práve usmievavá brunetka pochádzajúca z Košíc sa totiž od 19. mája môže pýšiť statusom tridsiatničky.

dominika kavaschova

V deň svojich narodenín Dominika, známa aj ako vtipná Sisa zo seriálu Oteckovia, mierne precitla a s fanúšikmi sa podelila o záber z detstva, ku ktorému priložila i pár hrejivých slov. ,Dnes mám 30! A našla som v šuflíku schovaný darček od rodičov, ktorý sa tam neviem ako a kedy ocitol,” obľúbená herečka narážala na knižku so spomienkovými fotografiami so svojimi najbližšími.

oteckovia

,,Každá fotka mi pripomína, akou láskou som bola odjakživa obklopená. Som vďačná za svoju rodinu a veľmi vás všetkých ľúbim,” vyznala sa na Instagrame rodená východniarka. Domi, dodatočne ti prajeme všetko najlepšie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/donda_kawa