Scenár seriálu Oteckovia sa musel popasoať s nejedným nečakaným tehotenstvom. Kým kedysi ústredná postava Lindy, ktorú stvárňovala Mária Bartalos, dej nadobro opustila, tehotenstvo Zuzany Porubjakovej sa prehúplo aj do osudu barmanky Simče. Aktuálne však môžu tvorcovia opäť potrápiť svoje hlavičky, na dieťatko sa totiž pripravuje ďalšia herečka z Oteckov.

Začiatkom marca sa začalo šuškať, že jedna zo stálych hrdiniek seriálu Oteckovia nosí pod srdcom svoje prvé dieťatko. Až o dva mesiace neskôr však talentovaná herečka Anička Jakab Rakovská spolu s o 16 rokov starším manželom Robom Jakabom usúdili, že je správny čas na to, aby veľkú novinu vyslali do sveta.

,,Tak som sa konečne pozrela do toho zrkadla a – sa mi zdá alebo..? Aaa – to bude tou karanténou,“ známa kráska s vtipom okomentovala umelecké zábery, na ktorých sa nedá prehliadnuť jej veľké bruško. Budúci rodičia sa tak prvé mesiace Aničkinho tehotenstva rozhodli, že si sladké tajomstvo ponechajú iba pre seba a svojich najbližších rovnako, ako to bolo v prípade ich svadby, prebiehajúcej v tichosti čarokrásnej prírody Banskej Štiavnice. K radostnej správe srdečne gratulujeme a prajeme veľa zdravia!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/anic.jakab.rakovska, robojakab, tvmarkizaofficial