Jednou z tém, aktuálne rezonujúcimi Slovenskom, je se*uálne obťažovanie, ktoré sa nedávno skloňovalo aj v súvislosti s hercom Marošom Kramárom. To, že prstom šťuchol kolegyňu z relácie Inkognito do zadku, totiž mnohých pobúrilo. Na druhej strane brehu, avšak v omnoho závažnejšej situácii, sa ocitla aj obľúbená slovenská herečka, ktorá sa svoju nepríjemnú skúsenosť rozhodla vyrozprávať denníku SME.

Zuzana Porubjaková, ktorá sa posledné obdobie objavovala na obrazovkách ako barmanka Simča v populárnom seriáli Oteckovia, sa stala jednou z 22 žien, oslovených denníkom SME, aby sa podelili o svoje skúsenosti so se*uálnym obťažovaním. Áno, aj dvojnásobná mamička sa, bohužiaľ, môže pochváliť zážitkom, aký by na vlastnej koži nechcela pocítiť žiadna z nás.

Zuzana Porubjakova

,,Mala som asi dvadsať rokov, keď som išla k lekárovi s kašľom. Povedal mi, aby som sa vyzliekla do pol pása, tak som si dala dolu tričko a zostala som v podprsenke. Lekár však o chvíľu dodal, aby som si dala dolu aj podprsenku,” Zuzka sa vrátila do obdobia, kedy požiadavku doktora síce nepochopila, no myslela si, že kompletné obnaženie vrchnej časti tela bude zrejme potrebné k vyšetreniu.

,,Vyzliekla som sa, pretože som nevedela presne určiť, či to je, alebo nie je nevyhnutné. Bolo mi to však veľmi nepríjemné. Až neskôr som si uvedomila, že na vyšetrenie kašľa nie je potrebná mamografia ani iné vyšetrenie prsníkov, a nikdy neskôr sa mi nestalo, že to odo mňa nejaký lekár požadoval,” s odstupom času si herečka uvedomila, že lekár si na jej tele iba potreboval ukojiť svoje chúťky. Nikoho tak zrejme neprekvapí, že sa k nemu 32-ročná brunetka už nikdy nevrátila.

Zdroj: Sme.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, peterzakovic