Máme za sebou prvú časť piatej série šou Tvoja tvár znie povedome, v ktorej nám už stihli všetci účastníci dokázať, že vstupenku do programu dostali plným právom. Azda najväčším prekvapením večera sa stala herečka Zuzka Kravaríková alias spevácka diva Lady Gaga – tá to však v najbližšom kole nebude mať opäť vôbec jednoduché, premení sa totiž na rapera Kaliho!

Zuzka Kravaríková, ktorá sa preslávila rolou sympatickej tínedžerky Dorky v seriálovom trháku Oteckovia, sa stala najmladším článkom šou Tvoja tvár znie povedome. Po mimoriadne ťažkej balade Always remember us this way z filmu Zrodila sa hviezda, kedy len za sprievodu klavíra predviedla naozaj excelentný výkon, nám ale 18-ročná herečka budúcu nedeľu predvedie o čosi veselšie číslo.

Kto sledoval pilotný diel obľúbeného programu, vie, že sa Zuzka premení na novopečeného ženáča Kaliho. ,,…zo 40 kg urobiť 100 kg sranda asi nebude… dojdem si to kuknúť osobne asi,” na svojom Instagrame sa vyjadril v súvislosti s Kravaríkovej výberom samotný raper, na čo vzápätí reagovala aj jeho nová “dvojníčka”.

,,Slovenský text s kadenciou samopalu, to je pre mňa väčšia výzva, ako za týždeň pribrať pár kilečiek. Jediné šťastie, že som tvoj TOP fanúšik! Drž palce a budem rada za každú radu, ako na to,” Kalimu odpísala seriálová Dorka.

Ako sa zdá, jeden z najpopulárnejších slovenských raperov sa na Zuzkine vystúpenie predsa len pozrieť prišiel, čo dokazuje upútavka pre blížiaci sa druhý diel. Kali sa dokonca s herečkou ocitol aj na jednom pódiu, pričom pri pohľade na nich budete mať pocit, že sa pozeráte na jednovaječné dvojičky. Viac však uvidíme až v nedeľu!

Zdroj/Foto: Instagram/zuzana_kravarikova, dezertkalimusic, tvmarkizaofficial, YouTube