Obľúbená herečka Monika Hilmerová sa po niekoľkých rokoch rozhodla pre výraznú zmenu vizáže. V poslednej dobe sme ju totiž mohli vídať s dlhšími vlasmi, a presne tak ju aj máme v hlave uloženú ako seriálovú maminu Luciu z Oteckov. Odrastené vlasy sú však už pre plavovlásku minulosťou, keďže sa pochválila novým účesom.

Manželka slávneho tanečníka Jara Bekra aktuálne hviezdi na obrazovkách modro-žltej televízie ako seriálová partnerka Filipa Tůmu, s ktorým tvoria zohratú hereckú dvojicu. Usmievavú Luciu tak momentálne poznáme ako sympatickú blondínku s krásnymi vlnitými vlasmi.

hilmerova

Hilmerová si však povedala, že je dlhšiemu strihu koniec. Hoci sme ju v minulosti už s krátkym účesom mohli sledovať napríklad v romantickej snímke Búrlivé víno, odvtedy sa Monika objavovala bez väčších kaderníckych zásahov.

Herečka sa ale k starému osvedčenému vkusu rozhodla znovu vrátiť a nečakane išla pod nožnice. ,,Nové vlasy,” pochválila sa dvojnásobná mamina, ktorej fotka v radoch fanúšikov okamžite vyvolala spomienky na seriál z vinárskeho prostredia. Tak čo poviete – aký štýl Monike svedčí viac?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Hilmerova Monika

Zdroj/Foto: Instagram/hilmerovamonika