Herecké odvetvie si neraz vyžaduje plnú koncentráciu celej osobnosti, čo sa nedá realizovať dlhodobo. Keď sa však nakopia lukratívne ponuky a lákavé programy, množstvo umelcov sa v tom zhone akosi pozabudne. Presne to sa stalo obľúbenej slovenskej herečke Dominike Kavaschovej, ktorá na enormnú pracovnú vyťaženosť nepekne doplatila.

Sympatická brunetka si momentálne užíva veľkú slávu najmä vďaka postave sebavedomej a uštipačnej Sisy v markizáckom seriáli Oteckovia. Rola papuľnatej slobodnej maminy ale nie je jediným projektom, ktorému sa kráska venuje, keďže je aktívnou i na divadelných doskách.

oteckovia

Dominika si v súčasnosti dáva na nasadenie pracovného tempa obrovský pozor, a to od čias, kedy kvôli práci utrpela zdravotné ťažkosti. ,,Ja som žila prácou, lebo ma to tak veľmi bavilo. No tým, že sa to u mňa takto kopilo, ma to po čase prestalo baviť a už ma to nenapĺňalo. Začala som byť unavená, chorľavá a zistila som, že som úplne zanedbala svoj zdravotný stav,” priznáva herečka, ktorá niekedy strávila v robote aj dvadsať hodín denne.

Do svedomia si vstúpila až vtedy, keď jej telo začalo vydávať jasné varovné signály. ,,Už by som sa nechcela vrátiť do toho kolobehu, keď som takto žila. Ráno som bola na skúške štyri hodiny nejakou postavou, ďalšie hodiny som natáčala v štúdiu niečo iné a večer hrala zase ďalšie predstavenie. Naozaj som z celého dňa mávala možno jednu hodinu, keď som šla napríklad na obed, kedy som bola sama sebou. A vtedy som bola len ticho, pretože sa mi nič nechcelo a nevládala som. Som veľmi rada, že sa to skončilo a že som si to dokázala uvedomiť v takomto veku. Nie je to zdravé,” tvrdí 31-ročná východniarka, ktorej slová sú alarmujúcim dôkazom toho, že prílišná honba za úspechom sa môže škaredo odzrkadliť aj na celkovej kondícii či oslabení imunity.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

dominika kavaschová

Zdroj: Forbes.sk | Foto: Instagram/Donda_kawa