Turecká telenovela Láska na prenájom vyvolala ošiaľ aj u slovenských divákov. V populárnom seriáli hviezdi i talentovaná kráska Başak Gümülcinelioğlu, ktorú v romantickej snímke poznáte ako architektku Pırıl. 

Autorka úvodnej piesne ostrosledovanej telenovely teraz v rozhovore pre Eurotelevíziu otvorene prezradila, že sa na ňu v poslednej dobe nalepili kilá navyše. Tie by ste však voľným okom hľadali len veľmi ťažko.

,,Kvôli zdravotným problémom som v poslednej dobe trochu pribrala. Ale snažím sa tomu predchádzať tým, že sa zdravo stravujem, cvičím a športujem,“ uviedla talentovaná speváčka, ktorá sa snaží držať vo forme.

,,Nie som na seba až tak veľmi náročná, ale na niektorých veciach si dávam záležať. Je pre mňa dôležité, aby moja pokožka a telo boli zdravé a fit,“ vysvetlila v interview Başak. Ohnivá ryšavka si vie kvôli dobrej kondícii zakázať aj mnohé obľúbené pochúťky.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Nakladané uhorky, plnené cestovinové taštičky „mantı“, turecká pizza „lahmacun“ a baklava, to je moje! Môžu to byť všetky tieto jedlá, ale ak si musím dávať pozor na to, čo jem, tak si ich dokážem odoprieť,“ prezradila o sebe pôvabná herečka z krajiny polmesiaca.

Zdroj: markiza.sk, Eurotelevízia | Foto: Instagram/sencalkapimi/basakgumulcinelioglu