Jedna z hlavných postáv čarodejníckej ságy o Harry Potterovi celé mesiace bojuje so zákerným ochorením, no až doposiaľ o tom verejnosť vôbec netušila. Herečka si nepríjemné tajomstvo nechávala len pre seba – fanúšikov o zdravotnom stave informovala v čase, kedy už mala za sebou náročnú liečbu, pričom sa v dôsledku chemoterapií výrazne zmenila.

Anglická herečka Julie Walters sa počas plodnej kariéry objavila vo viacerých vydarených snímkach, avšak najviac ľuďom utkvela v pamäti ako pani Weasleyová zo strhujúcich príbehov o mladých čarodejníkoch z Rockfortu.

hary potter herci

Matka najlepších priateľov slávneho Harryho Pottera sa práve podieľala na natáčaní filmu The Secret Garden, keď sa na istý čas záhadne stiahla do ústrania. Dôvodom bola desivá diagnóza, o ktorej nechcela informovať ani najbližších kolegov. Keď v nedávnom rozhovore pre stanicu BBC priznala obrovské problémy, tisíce priaznivcov ostali v šoku.

Známej červenovláske zo svetoznámeho filmu lekári zistili rakovinu hrubého čreva v treťom štádiu, kvôli čomu musela podstúpiť ťažkú operáciu a tiež liečbu chemoterapiou, kedy prišla o vlasy. Dnes je Julie, našťastie, údajne z najhoršieho vonku, no pri pohľade na ňu je vidieť, že si hrozivá životná etapa na jej zovňajšku vyžiadala svoju daň.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Julie Walters

Zdroj: bbc.com | Foto: Instagram/Juliewaltersbrasil, harrypotter