Jedinečná sága čarodejníckych príbehov o výnimočnom chlapcovi Harry Potterovi dala možnosť blysnúť sa mnohým neznámym tváram. Do sveta šoubiznisu sa tak ako mávnutím kúzelného prútika dostali deti, ktorých osudy sledoval celý svet. Jeden z hviezdnych hercov dokonca pred pár dňami zavítal na Slovensko.

Reč je o jednom z najpríťažlivejších teenagerov, akí sa stali súčasťou zázračných príbehov. Bratislavu totiž navštívil bulharský herec Stanislav Ianevski – ten stvárnil svetovú jedničku v metlobale v štvrtej časti o Trojčarodejníckom turnaji.

harry potter

Predstaviteľ Viktora Kruma, ktorého srdce si získala pôvabná Hermiona Grangerová (Emma Watson), v rozhovore pre portál Markiza.sk priznal, že sa mu naša malebná krajina veľmi zapáčila. „Do Slovenska som sa zamiloval, všetci, ktorých som stretol, boli veľmi pozitívni,“ vyznal sa mladý sympaťák, ktorého pri prvej návšteve Bratislavy neobišla ani ochutnávka tradičných slovenských páleniek.

Ako sa zrodila sláva bulharskej hviezdy

Slávny metlobalový hráč poctil našu krajinu návštevou kvôli 13. ročníku medzinárodného festivalu fantasy, sci-fi, histórie, mytológie a popkultúry SlavCon 2019. 33-ročný herec pri tejto príležitosti zároveň odhalil neuveriteľné okolnosti vedúce k jeho účinkovaniu v svetoznámom filme.

Vraj pri pokuse vyhnúť sa trestu v škole náhodne narazil priamo do kastingovej agentky, ktorá jeho osobu okamžite vyhodnotila ako vhodnú pre postavu Viktora Kruma. Napriek tomu, že kvôli povinnostiam nestihol osobne prísť ani na jeden z kastingov, kde bol agentkou pozvaní, tvorcovia Harryho Pottera sa ho predsa len napokon rozhodli do role obsadiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Viktor Krum

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/the_hogwarts_express, wizardingworldinsta, YouTube