Mladá Eva Vejmělková (47), ako si ju pamätáme z rokov 80-tych, sa v živote nemala na čo sťažovať. Bola krásna, žiadaná a úspešná. Jedného dňa však svojej hereckej kariére povedala dosť. Zatúžila po deťoch a práci, ktorú si vyberie sama. Dnes Eva vykonáva prax psychologičky.

Na herectvo si Eva uchováva len tie najkrajšie spomienky, no v súčasnosti žije už iný život, ako žila v mladosti. Je mamou dvoch dcér Tary (15) a Rity (11), ktorých súkromie starostlivo stráži. Je známe, že s režisérom Dušanom Rapošom tvoria pár už od jej 16-tich rokov. Keď spolu začali chodiť, Dušan mal 32 a dve deti. Ich románik, ako dôvod rozpadu Rapošovho prvého manželstva, Eva popiera.

Hoci o niečo neskôr, ale predsa, vyštudovala vysokú školu. V Olomouci na Univerzite Palackého odpromovala v odbore psychológia. V januári 2015 si v Havířove, kde žije so svojiou rodinou, otvorila súkromnú prax.

Veľkou skúsenosťou pre Evu, ako budúcu psychologičku, bol film Suzanne, v ktorom si zahrala hlavnú úlohu narkomanky. Film nakrúcala už počas štúdia psychológie. Keď sa pripravovala na túto rolu, oddelenie závislostí v bohnickej liečebni v Prahe jej umožnilo prežiť istý čas s pacientkami, ktoré sa tam liečili. Keď neskôr uvažovala o svojej praxi, jej voľba bola jasná. Práve na tomto oddelení pracovala dva roky ako terapeutka a veľa sa tam naučila.

Ako vyzerá Eva Vemělková vo svojich 47-mich rokov? Je to stále krásna a šarmantná žena!

 

eva-s-rodinou

eva2 eva3

Zdroj: Facebook, osobnosti.cz

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.