Lily Collins už mnohokrát predviedla svoj vycibrený módny vkus na rôznych spoločenských akciách, kde vždy patrila k tým dámam, ktoré boli doslova neprehliadnuteľné. Mladá herečka však nemá problém ukázať aj svoju skutočnú tvár, na ktorej by nik nenašiel ani náznak make-upu. 

27-ročná Angličanka sa dostala do širšieho povedomia ľudí najmä vďaka úlohe Snehulienky, ktorú stvárnila v roku 2012. Mnohokrát však bola terčom posmeškov pre svoje neprirodzene hrubé obočie, no práve to Lily vždy odlišovalo od ostatných známych tvárí. V poslednom období toto sympatické a éterické žieňa len potvrdzuje svoj dokonalý štýl a na červených kobercoch sa pravidelne zaraďuje medzi tie najkrajšie a najoslnivejšie dámy. Lily však nepatrí medzi rozmaznané celebrity a nemá žiaden problém ukázať celému svetu aj svoju nenalíčenú tvár. Pri pohľade na jej fotografie samy uznáte, že keby takto vyšla aj do spoločnosti, rozhodne by to nebolo krokom vedľa.

Lily sa vo svete preslávila stvárnením krásnej Snehulienky

Dcéra úspešného hudobníka Phila Collinsa si za posledné roky vytvorila vo svetovom šoubiznise meno, a to nielen vďaka hraniu, ale aj písaniu. Kráska totižto vyštudovala žurnalistiku a popri herectvu píše články do rôznych známych amerických časopisov, ako napríklad Teen Vogue.

Lily je očarujúca nielen na červených kobercoch…

…ale aj v súkromí, kedy bez problémov ukáže svoju nenalíčenú tvár

Foto: Instagram, 7-themes.com, static.celebuzz.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.