Začiatkom jesene 2018 uviedla TV Markíza na svoje obrazovky nový seriál z nemocničného prostredia s názvom Sestričky. Avšak tak ako pri Milenkách, i tu sa dej nečakane zastavil a osudy štyroch hrdiniek ostali otvorené, čo pobúrilo množstvo diváčok. Ak ste tak pri poslednej časti smútili i vy, máme pre vás dobré správy.

Markíza akosi v poslednej dobe schytáva zo strany divákov poriadnu kritiku. Najprv za ukončenie Sestričiek, potom za nové projekty, ako Autoškola či Hypnoshow, a nakoniec ostali sklamané i fanúšičky Mileniek, ktoré sa tešili, že sa na obrazovky vráti ich obľúbený seriál. Avšak nových častí sa včera večer nedočkali, keďže televízia zasadila do hlavného vysielacieho času len reprízy. Seriál Sestričky má ale zdá našťastie svetlejšiu budúcnosť.

Sestricky

Na Instagrame sa pod príspevkom o návrate Mileniek objavili komentáre týkajúce sa práve projektu, v ktorom si zahrali hlavné postavy herečky Dana Košická, Anikó Vargová, Kristína Madárová a Kristína Svarinská. Diváčky sa od modrožltej televízie dožadovali odpovede na otázku, kedy začnú ich obľúbené Sestričky.

“Nové diely Sestričiek sa budú nakrúcať tento rok a aj sa s najväčšou pravdepodobnosťou dostanú tento rok na obraz,” reagovala modrožltá televízia, čím zrejme potešila všetkých priaznivcov príbehov z nemocničného prostredia. Čo je však smutné, že si na nové diely budeme musieť zrejme ešte pekne dlho počkať, keďže nie sú ani natočené. Ako sa ale hovorí – trpezlivosť ruže prináša, no nie? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho  Mileniek

sestricky

Zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, peterzakovic

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.