Dámy, pohybujúce sa v umeleckej brandži, vidíme na obrazovkách, sociálnych sieťach či stránkach časopisov väčšinou dokonale upravené vrátane make-upu. Vždy, keď odhalia svoju prirodzenú krásu, tak ide o príjemné prekvapenie. Počas 1. adventnej nedele sa oňho postarala obľúbená speváčka Kristína!

Kristína Peláková sa dostala do širšieho povedomia verejnosti v roku 2018, keď prespievala veľký slovenský hit od Beáty Dubasovej Vráť mi tie hviezdy. Odvtedy však už prešlo 12 rokov, počas ktorých si talentovaná východniarka stihla vybudovať silnú fanúšikovskú základňu, vyprodukovať množstvo úspešných skladieb či uzavrieť manželstvo s priateľom Mariánom Kavuličom.

Aktuálne má očarujúca speváčka 33 a stále pôsobí ako sladká tínedžerka, tobôž, keď nemá na sebe vôbec žiadny make-up. Dôkazom je fotografia, prostredníctvom ktorej Kristína popriala fanúšikom peknú 1. adventnú nedeľu, pričom im zároveň ukázala svoje cukrárske umenie v podobe vianočných keksíkov. Nuž takto mladistvo by v Kristových rokoch chceli vyzerať mnohé z nás. :)

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/kristinapelakova