Hoci sa osadenstvo na Farme ešte stále pretŕča pred kamerami, v skutočnosti by už malo byť natáčanie v reálnom čase pozastavené až do momentu, kým nedôjde k záverečnému finálovému prenosu. Podľa zmluvy sa účinkujúci reality šou počas tohto obdobia nesmú ukazovať na spoločenských podujatiach a iných verejných priestranstvách, no zdá sa, že niektorí si z pravidiel ťažkú hlavu nerobia…

Každý jeden účastník hry je viazaný prísnou zmluvou s televíziou Markíza, ktorá pod hrozbou vysokej pokuty súťažiacim zakazuje dávať na známosť akékoľvek utajované informácie. Po vypadnutí zo šou či ukončení nakrúcania sa tak všetci dotknutí majú zdržiavať hlavne v pohodlí domova, aby nik nemal šancu zistiť, ako bude vyzerať ďalší priebeh vysielania.

Farma 11

Jedenásta séria má však svojho samozvaného “fantóma”, ktorým sa stal bývalý partner modelky Kristíny Dali. Muž menom Paul sa pravidelne uchyľuje k zverejňovaniu nesmierne citlivých informácií, týkajúcich sa nielen jeho niekdajšej lásky, ale i samotnej Farmy. Najnovšie sa podnikateľ pôsobiaci vo Švajčiarsku rozhodol ľudí oboznámiť s prekvapivým krokom, akého sa mali Kika s parťákom Radom Dulinom spoločne dopustiť.

Rado Kika Farma

,,Pred chvíľou som bol informovaný, že Kika a Rado včera odcestovali spoločne do Popradu, kde sa dnes odohráva veľká oslava! Radova matka oslavuje 60. narodeniny! Podla mňa je to hrubé porušenie zmluvy! Obaja ešte účinkujú vo Farme a nesmú sa ukazovať na verejnosti!” Paul prišiel so závažným obvinením.

Podľa anonymného zdroja sa mala nerozlučná farmárska dvojica oddávať zábave na narodeninovej párty, a to pravdepodobne pred zrakmi mnohých ďalších ľudí, čo by skutočne znamenalo obrovský priestupok voči dohode s televíziou. Či sú ale tieto správy pravdivé, alebo ide len o pomstu nespokojného partnera, sa môžeme len domnievať, keďže Paul už vystrkuje rožky čoraz častejšie.

Zdroj: Facebook/Pau Heli | Foto: Facebook/Pau Heli, Instagram/Farma.markiza