S nástupom nového vodcu statku Erika Zahorjana nastali farmárom časy plné zmätkov a hádok, z čoho sa snažia najviac profitovať zaľúbenci Rebeka Hlavatá a Henrich Kuľko. Práve oni vymysleli zákerný plán, ako sa farmárovi týždňa a jeho “prvej dáme” Sáre Adamčíkovej pomstiť za ich nevyhovujúce praktiky.

Erik sa stal od začiatku svojho pôsobenia v markizáckej reality šou viacerým súťažiacim neželaným tŕňom v oku. Na milosť ho napokon vzala mladučká fitneska, ktorá sympatie k ukecanému mešťanovi vôbec netají.

erik sára farma

Zohratá dvojica si momentálne nažíva ako v rozprávke, keďže post novopečeného veliteľa dáva obidvom voľnú ruku, teda aspoň oni si to zjavne myslia. Podľa Rebeky mali totiž farmárske hrdličky samé vyjesť všetky dobroty, určené aj pre ostatných. Z toho dôvodu zorganizovala potetovaná kráska a jej dvorný parťák tajnú nočnú akciu, kde sa vo veľkom hodovalo.

Porušenie pravidiel v priamom prenose

Nebojácni sluhovia pobrali všetky chutné rebierka a pri ohníku si ich po tme spolu s pár ďalšími kumpánmi veselo grilovali. Za obeť padlo všetko mäso, o ktoré sa s nikým iným nepodelili, o čo horšie, že sú ešte stále obaja sluhami, a teda na jedlo by takýmto spôsobom vôbec siahať nemali!

Hoci si adepti na mastnú finančnú výhru porušovanie pravidiel plne uvedomovali, keďže to dokonca spoločne pri plameňoch z grilu preberali, za svoje správanie sa vôbec nehanbia. Ako to už ale vo Farme býva častým zvykom, po návšteve moderátorky Evelyn im môžu okamžite zamrznúť úsmevy, keďže podobné rebelantské prejavy boli už v minulosti trpko potrestané.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, YouTube