Na Farme 11 to začína byť poriadne drsné! Ani nie tak z hľadiska životných podmienok ako zo psychického nátlaku. Svoje o tom vie súťažiaci Martin Kollár, ktorého pri rozhovore s Kristi Dali zachytila skrytá kamera. To vyzerá na porušenie pravidiel!

Martin Kollár sa stal druhým sluhom prvého týždňa na Farme. Kvôli strachu zo zvierat sa po pridelení tejto úlohy psychicky zrútil, a tak mu v slabej chvíľke podala pomocnú ruku práve kontroverzná Kristi Dali. Jej slová však môžu mať ďalšiu dohru.

Pravidelní diváci drsnej reality šou totiž vedia, že pomáhanie sluhom so starostlivosťou o zvieratá je podľa pravidiel prísne zakázané. Práve preto môže záznam zo skrytej kamery spôsobiť kráske zo Senca nemalé problémy.

Ja ti pomôžem so zvieratkami, nebudeš mať toho tak veľa,” povedala mu mimo dosahu ostatných. Televíznemu štábu však ani tento moment neunikol. Je tak otázne, či Kristína svoje slová naplní a tým hrubo poruší základné pravidlá Farmy, alebo zostane len pri planých rečiach, čím svoje pôsobenie v šou ušetrí od trestu zo strany farmára týždňa.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Video: YouTube | Foto: TV Markíza, YouTube