Vopred vás upozorňujeme, že pohľad na túto ženu spôsobuje strach a hrôzu.  Kristina Karyagina trpí posledné roky anorexiou, avšak dohnala to až do štádia, kedy jej telo váži neuveriteľných 17 kíl!

Kult dokonalej krásy, ktorý vládne dnešnému svetu, doženie mnohé ženy až k smrti. Veľmi blízko k nej má aj 26-ročná Kristina. Už od strednej školy totiž trpí anorexiou, pri ktorej najmä mladé dievčatá odmietajú jesť v domnení, že sú tučné. Avšak svoj boj s touto duševnou chorobou dostala až na číslo 17 kíl, čo je váha 4-ročného dieťaťa.

Nad Ruskou dvíhajú lekári obrovský varovný prst – ak sa nespamätá a nezačne liečiť, do roka už podľa nich na tomto svete nebude. Strach tak Kristínu prinútil zabojovať, v čom jej pomáha fitnes trénerka Maria Kokhno, ktorú kedysi taktiež prepadla táto zákerná choroba. Maria pre Kristinu vyzbierala peniaze na liečbu v Novgorodu, kde prišla spolu so svojou mamou. Kým doteraz vraj pila len vodu a džúsy, pričom sem tam si prehryzla banán a jablko, aktuálne ju už jej matka videla jesť aj kašu. Priznala, že neverila vlastným očiam. My len veríme, že tento príbeh budeme mať šťastný koniec…

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram, YouTube, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)