Nevidiaca Baba Vanga, prezývaná aj Nostradamus z Balkánu, opustila svet ešte v roku 1996. Jej predpovede budúcnosti boli na 80 percent úspešné, a tak mnoho ľudí stále zaujíma, aké vízie po sebe zanechala pre súčasnosť. A nadchádzajúci rok podľa nej vôbec nevyzerá ružovo. 

Éterická veštkyňa, ktorá predpovedala pád dvojičiek v roku 2001, tragédiu v Černobyle, smrť princeznej Diany a dokonca i nedávny brexit, svet varovala pred mnohými podľa nej blížiacimi sa nástrahami.

1. Nárast katastrof

Dáma z Balkánu predpovedala, že Áziu a Austráliu zasiahnu záplavy.

2. Smrteľný vírus na Sibíri

Baba verila, že smrteľný vírus, ktorý bol predtým zmrazený na Sibíri, bude uvoľnený v dôsledku klimatických zmien.

3. Nedostatok pitnej vody

Baba sa domnievala, že mnohé mestá by mohli mať problémy s prístupom k pitnej vode, na čo odborníci už nejaký čas taktiež upozorňujú.

4. Príchod mimozemšťanov na zem

Hoc sa to zdá neuveriteľné, no nevidiaca veštkyňa tvrdila, že v roku 2022 mimozemšťania pošlú na zem asteroid, aby preskúmal, či je na Zemi život. Je tu vraj dokonca možnosť, že si vezmú aj zajatcov.

5. Kobylky v Indii

Baba predpovedala, že teploty v Indii dosiahnu 50 °C, pričom kobylky budú útočiť na plodiny a farmy, čo povedie k veľkému hladomoru.

6. Ovládne nás virtuálna realita

Baba Vanga zomrela ako 85-ročná babička, no ešte predtým, než v roku 1996 zahynula, sa dokázala dovtípiť, že virtuálna realita ovládne naše životy. Predpovedala, že ľudia budú vtiahnutí do klesajúcej špirály kvôli rastúcej závislosti na technológii, ktorá spôsobí, že si budú viacerí miešať fantáziu a realitu.

Zdroj: news.com.au | Foto: YouTube – Unexplained Mysteries