Príťažlivá blondínka ešte donedávna patrila medzi najžiadanejšie playmate v našej krajine, no dnes pred častým fotením v obnažených pózach uprednostňuje hlavne kariéru a svojich blízkych. Spoločne s maminou dokonca prepadli láske k adrenalínovým športom, čo sa známej kráske takmer stalo osudným.

Atraktívna Eva Cifrová podľahla vášni z lietania a paraglidingu a tento týždeň sa aj s mamou vybrala za dobrodružstvom na Donovaly. Obdarená kočka dala prednosť svojej “parťáčke” a pustila ju zaletieť si ako prvú, hneď za ňou sa však na kraj kopca postavila ona.

Eva Cifrová mama
Eva Cifrová s mamou

Desivá hrôza nastala bezprostredne po vzlietnutí, kedy Cifrovú s inštruktorom nečakane strhol vietor a nasledoval až 15 metrov dlhý pád na skaly. ,,Keď sme padali po tých strmých skalách dole, moje jediné myšlienky boli, nech to prežijeme, nech sa už zachytíme a prestaneme sa kotúľať, nech sa nedolámem a prosím, nech to nevidí moja mamina,” modelka opísala nepredstaviteľné chvíle, kedy ju hádzalo o obrovské kamene.

Po 15-tich metroch ale dvojica zostala stáť na mieste a takmer bez pohybu so zatajeným dychom čakali obaja na rýchlu pomoc, ktorú im poskytli prítomní ľudia. ,,Som vďačná, že sa okrem odrenín, modrín a roztrhaného oblečenia nič nestalo. S maminou, ktorá so mnou chodila lietať, sme sa zhodli, že to boli naše posledné lety,” plavovláska učinila zásadné rozhodnutie, kedy mala obrovské šťastie v nešťastí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Eva Cifrová Facebook

Eva Cifrová paragliding

Zdroj/Foto: Facebook/Eva Cifrová – official