Herec, ktorý sa objavil v tretej časti slávnej filmovej série Harry Potter, sa ocitol uprostred strašnej nehody, ktorá ho takmer stála život. Momentálne sa nachádza v nemocnici a jeho stav je vážny. 

Jim Tavaré si zahral v treťom pokračovaní o slávnom čarodejníkovi ,,Harry Potter a väzeň z Azkabanu”. Stvárnil v ňom úlohu Toma, majiteľa Deravého kotla. Herec je známy aj z iných úloh, bol obsadený do komediálneho seriálu Chuck a zahliadnuť ste ho mohli aj v seriáli Californication. Na rok 2017 a 2018 mal taktiež naplánované účinkovanie na filmovom plátne, no osud rozhodol inak. Herec mal vážnu autonehodu, ktorá ho takmer stála život.

Jimova manželka Laura informovala fanúšikov i širokú verejnosť o jeho stave:,,Tu je Laura,“ píše na manželov Facebook. ,,Teraz, keď celá naša rodina bola informovaná o tom, čo sa stalo, ma Jim požiadal, nech to poviem aj vám. Jim bol obeťou strašnej autonehody, čelná zrážka. V súčasnosti je na jednotke intenzívnej starostlivosti. Má zlomený krk, 15 zlomených rebier a prepichnuté pľúca.” Laura ďalej prosí fanúšikov, aby na jej manžela mysleli v tejto ťažkej situácií, pretože je naozaj otázne, či sa hercov stav zlepší.

Foto: Facebook, Instagram | Video: Youtube