S blížiacim sa ukončením populárnej súťaže o desaťtisíce eur sa v hlavách mnohých farmárov rodia plány a stratégie, ako sa prebojovať čo najďalej. V hre idú všetky kamarátstva bokom a každý obyvateľ vidieckej usadlosti už musí konať len sám za seba. Niektorí účinkujúci tak začínajú zastávať názor, že sa medzi nimi nachádza skrytá hrozba…

Veľké finále je čoraz viac na dosah a jednému zo súťažiacich sa dostane obrovskej výsady, keď sa vďaka hlasovaniu od vypadnutých farmárov dočká priameho postupu do záverečnej trojice. Kým mimo kamier sa najčastejšie skloňujú mená, ako Gabriel Sedláček či Radovan Dulin, za múrmi sídla si v priateľskom duchu nažíva osoba, ktorá by reálne mohla všetkých nenápadne prekonať.

Farma východ

Reč je o vynikajúcej kuchárke Ivete Maászovej – tú najmä Martin Mihálik považuje za najobávanejšiu súperku a vlastné presvedčenie postupne prenáša na Romanu Košťálovú a Barboru Bednaričovú. ,,Jediná hrozba je tu ona. Ona pôjde priamo do finále,” Robiňo je skalopevne presvedčený o tom, že skúsená západniarka by počas voľby od ex-farmárov získala až 90 percent z celkového počtu hlasov.

Iveta Maászová Farma

Je pravdou, že Iveta si pláva z kola na kolo bez toho, aby ostatní jej účasť v hre nejak výraznejšie riešili. Za celých dvanásť týždňov sa dokonca ani jedinýkrát neocitla v sluhovni a doposiaľ nebola aktérkou v žiadnom konflikte, čo sa nepáči najmä Romane, keďže jej kolegyňa doteraz údajne okrem varenia iné zručnosti nepredviedla. No práve jej kulinárske umenie či mierumilovný prístup by podľa mladšieho osadenstva mohli niekdajší bojovníci oceniť až natoľko, že by sa napokon v absolútnej tichosti predrala až do veľkolepého finále.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, Instagram/Farma.markiza