Už je to vyše roka, čo slovenská kráska Daniela Nízlová priviedla na svet svoje prvé dieťatko, majúce s úspešným futbalistom Stanislavom Lobotkom. Malá rodinka si nažíva v Taliansku, odkiaľ hrdá mamička denne pridáva príspevky, na ktorých vždy všetci pôsobia šťastne. Nikto tak nemohol ani len tušiť, aká hrôzostrašná udalosť sa malej ratolesti Linde prihodila, a to hneď 2-krát. 

Dcérka, ktorú Daniela nosila pod srdcom, prišla na svet v januári minulého roku namiesto plánovaného Španielska, kde vtedy partneri žili, v Trenčianskej pôrodnici. Obrovskú radosť z malého uzlíka šťastia však vystriedali hrôzostrašné udalosti.

,,Neviem, či som vám niekedy spomínala, ako Linde monitor dychu 2x zachránil život. Narodila sa veľmi malinká (2 400g) a jej dýchanie bolo veľmi plytké,“ vysvetľuje sledovateľom na Instagrame starostlivá mamička, ktorá spomínané zariadenia na kontrolu dychu umiestnila v postieľke a aj v kočíku dcérky Lindy.

,,Práve v kočíku večer, keď zaspala dva dni po sebe, začal pípať. Neviete si predstaviť ten strach a adrenalín. Celá som sa klepala,“ opisuje najstrašnejšie chvíle svojho života Daniela Nízlová, ktorej sa však podarilo zachovať chladnú hlavu. ,,Vtedy som ňou zatriasla a zrazu sa nadýchla! Chválabohu, všetko dopadlo dobre,“ dodáva k stresujúcej udalosti obľúbená členka sesterskej skupiny Twiins, ktorá sa rozhodla prehovoriť, aby ľudí upozornila na Nadáciu Križovatka. Tá jediná totiž na Slovensku šíri povedomie o syndróme náhleho úmrtia dojčiat a o možnostiach ochrany ohrozených detí.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/danielatwiins