Tohtoročná Farma je plná kontroverzných postavičiek, či už na strane dediny alebo mesta. Jeden z aktuálnych účastníkov spomínanej reality šou je Mário Rigó, ktorý sa od začiatku netajil tým, ako veľmi si dáva záležať na svojom výzore. No určite ste netušili, že tento kávový veštec sa občas navlečie aj do dámskeho zvodného odevu. 

Dedinčan zo Zlatých Klasov, ktorý sa kvôli nedokončenej práci na statku premiestnil do tímu mešťanov, sa okrem čašníctva a práci krupiera živí aj ako nechtár. Reč je o otvorenom a úprimnom farmárovi Máriovi Rigóovi – ten sa skrášľovaniu nevenuje len v profesijnom živote.

Podľa instagramového profilu 26-ročného otecka je jasné, že o sociálny život nemá núdzu. Koncerty, žúrky a dokonca aj halloweenske párty – práve z jednej z takýchto akcií pochádzajú snímky, kde kreatívny mladík upustil uzdu predstavivosti a so svojím kostýmom sa vyhral.

Mário si na Halloween zvolil za masku strašidelnú postavu z hororového filmu Saw, ktorú však o niečo ozvláštnil. Kým jeho silne nalíčená tvár naháňala doslova hrôzu, spodok tela poňal žensky. Červené lodičky na vysokom opätku, minisukňa a podväzky rovnakej farby a k tomu všetkému čierne silonky. Čo hovoríte na Máriovu nevšednú vizáž?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/m.ari_o/farma.markiza, videoarchiv.markiza.sk