Lenka Horníková sa navždy zapíše do histórie Farmy vďaka úplne prvému úteku z ostro stráženého statku. Výhry sa tak vzdala bez boja, avšak odišla aspoň so splneným cieľom – nabrať v krátkom čase veľkú mediálnu slávu.

Pred nástupom na schátrané územie plné kamier sa 20-ročná mamička priznala k tomu, že sa do vidieckej reality šou prihlásila kvôli sláve. Túžba zviditeľniť sa ju však v hre dlho neudržala, a tak rodáčka z Trnavy mierila domov hneď po prvom týždni.

Viac informácií o Lenkinom odchode z Farmy nájdete >>>TU<<<

Čo s krehkou slávou?

Ako prišla, tak aj odíde. Tak to býva zvykom pri “wanna be” celebritách, ktoré sa do televíznych relácií neprihlásia kvôli finančnej odmene, ale kvôli zvýšenej šanci zaujať veľké publikum. Svojich 15 minút slávy si vychutnala aj prostoreká brunetka, ktorá sa pozornosti médií či verejnosti nehodlá tak ľahko vzdať.

Na sociálnej sieti Lenky Horníkovej pribudla nová informácia o jej budúcich plánoch. Slobodná mamička sa rozhodla vyskúšať kariéru YouTuberky a založila si vlastný kanál, kde bude pridávať vlogy z bežného dňa a make-up tutoriály. My sa však pýtame… Pane, prečo si to dopustil?!

Dovoľte, aby sme citovali jedného z najznámejších slovenských YouTuberov. „Keď ste neúspešná celebrita, tak idete na YouTube a čakáte, že z tej slávy, čo vám trošku, trošku, malilinko zostala, vytrieskate aspoň niečo, aby na vás ľudia nezabudli,“ zneli jeho slová na adresu Jany Hrmovej a Luly Gachulincovej, ku ktorým sa najnovšie pridáva aj Lenka Horníková. Gratulujeme!

Zdroj/Foto: Instagram, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.