Na svete žije veľmi málo žien, ktoré by si v mladosti “nefičali” na kultovom filme Hriešny tanec, kde sa skúsenému inštruktorovi Johnnymu podarilo zviesť mladučkú dovolenkárku Baby. Romantická snímka plná rytmických tónov, provokatívnych pohybov a dychberúcej letnej lásky sa čoskoro dočká veľkého pokračovania – meno hlavnej postavy je senzáciou!

Herečka Jennifer Grey mala o kariéru snov postarané vďaka jedinej úlohe, kedy sa stala hlavnou postavou v spomínanom filme Hriešny tanec. Legendárna veta “Baby nebude sedieť v kúte” sa zapísala do hollywoodskej histórie natoľko, že sa teraz stane akousi značkou nového pokračovania.

jennifer grey tanec

Áno, je to presne tak, ako to pôsobí – nevinná a zamilovaná Frances Housemanová sa po neuveriteľných 33 rokoch vracia na scénu! Ikonická hrdinka sa nielenže znovu prevtelí do hlavnej postavy, ale zároveň bude mať na starosti celú produkciu.

Informáciu potvrdil generálny riaditeľ filmového štúdia Lionsgate John Feltheimer. „Ide o jedno z najhoršie strážených tajomstiev Hollywoodu. Bude to presne ten druh romantického nostalgického filmu, na aký jeho skalní fanúšikovia čakali a vďaka ktorým sa stal najlepšie zarábajúcim titulom v histórii spoločnosti,“ vedenie firmy sľubuje naplnenie všetkých očakávaní, na čo sa už teraz veľmi tešíme!

jennifer grey herečka

Zdroj: Deadline.com | Foto: Instagram/Jennifer_grey