Krása a inteligencia u chlapa – ide to vôbec dokopy? Zdá sa, že áno. Dôkazom toho je taliansky model Pietro Bosselli, ktorý pobláznil nielen svet modelingu, ale aj študentky (a niektorých študentov) vo vysokoškolských laviciach.

To, že je ich učiteľ modelom, objavili poslucháči University College London úplne náhodou. Jeden z nich (evidentne viac zaujatý vypracovanými svalmi svojho učiteľa, rysujúcimi sa pod tričkom, ako matematickými rovnicami na tabuli) zachytil Pietra Boselliho na svoj mobilný telefón a zábery porovnal v internetovom prehliadači. Na jeho prekvapenie mu na obrazovke počítača vyskočili modelingové fotografie popredných svetových agentúr. Po škole sa hneď rozniesla správa, že hriešny učiteľ má aj druhé a to veľmi atraktívne povolanie.

PB6

V životopise Pietra Boselliho sa môžeme dočítať, že pochádza z Talianska, žije v Londýne a vo svojich 26-rokoch je držiteľom doktorátu zo strojárenstva. Ako asistent pôsobil na prestížnej londýnskej University College. Zo svojich záľub uvádza vášeň pre posilňovňu, čo je napokon zrejmé aj z jeho sexy záberov. Pedagogickú kariéru však už, k veľkému zármutku všetkých študentiek, opustil, aby sa mohol naplno venovať modelingu.

PB4PB5PB1PB3PB2PB7

Foto: Facebook, Instagram