,,Obyčajná” americká letuška sa stala obrovskou hrdinkou! Vďaka svojej všímavosti dokázala zabrániť obchodu s bielym mäsom a zachránila tak iba pätnásťročné dievča!

Celá záležitosť sa odohrala na lete zo Seattlu do San Francisca. 49-ročná letuška Shelia Fedrick si všimla, že s jednou z pasažierok niečo nie v poriadku, dokonca vyzerala, akoby prechádzalo peklom. Na každú otázku, ktorú k nej smerovala, odpovedal pán, ktorý sedel vedľa nej. Zdalo sa, že ju má “pod dohľadom”. Nedovolil jej odpovedať ani na jedinú otázku, ktorú letuška položila. Niečo jej na tom celom nesedelo. Muž bol totiž oproti zúboženej mladej slečne oblečený skutočne exkluzívne.

Skúsila teda dievča vylákať na toaletu. Ako predpokladala, dievčatko jej nechalo na zrkadle desivý odkaz, ktorý volal o pomoc. Musela konať rýchlo. Frederick, ďalší člen posádky, napokon informoval pilota o celej záležitosti. Ten okamžite zalarmoval sanfranciskú políciu, ktorá hneď po prílete čakala pred terminálom. Podozrivého muža zadržali, vypočuli a dievča sa tak vďaka pohotovej letuške podarilo zachrániť pred hrozivou budúcnosťou. Dnes už navštevuje univerzitu a vďaka Shelii ju čaká nový život.

Video s touto úžasnou ženou Sheilou

Zdroj/Foto: Boredpanda.com | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)